Vaikų lopšelis

Darželis Antakalnyje

Adresas: „Pėdutės“ (Antakalnio žiedas) Nemenčinės pl. 12 A. Vilnius

Darbo valandos: I – V 07:10 – 18:00

Grupė: „Žiedelis“ nuo 1,4 m. iki 5m. (bendra grupė)

Privatus vaikų darželis Vilniuje

Pėdutės“ darželis-lopšelis Antakalnyje teikia dieninę vaikų priežiūrą, kur yra viena mišri grupė “Žiedelis” skirta vaikams nuo 1,4 m. iki 5m. Vaikų ugdymas yra pritaikytas pagal individualius vaikų poreikius bei gebėjimus. Individualizuotas ugdymas skatina stiprią motyvaciją ir pasitikėjimą.

Mūsų lopšelis – darželis įsikūręs Vilniaus šiaurinėje pusėje, netoli gražaus parko nuostabioje aplinkoje. Čia galima ištisus metus stebėti, tyrinėti ir pažinti gamtą. Mūsų darželį lanko vaikai iš Vilniaus centro ir kitų seniūnijų; Antakalnis, Verkiai, Žirmūnai ir Naujoji Vilna.  Vieta suteikia puikias sąlygas aktyvioms edukacinėms veikloms. Dirbame visus metus ir visą vasarą.

Apie darželį

Vilniaus miesto vaikų darželis-lopšelis

Siekiame sužadinti vaiko aktyvumą, kuris padėtų skleistis kaip gėlės žiedui kūrybiniams gebėjimams. Norime, kad kiekvienas vaikas būtų savarankiškas, gebėtų padėti tiems kurie yra šalia, būtų drąsus, nebijotų klysti ir turėtų sveiką savivertės jausmą.

Aplinka: Mūsų darželis Antakalnyje turi savo terasą ir didelį daugiau nei 200 kvadratinių metrų, uždarą kiemą, kur jame galima saugiai, bet kokiu oru, žaisti ir užsiimti kūrybine veikla. Čia netoliese yra Antakalnio žiedas, poliklinika, ligoninė ir biblioteka. 

Mes norėjome, kad vaikai jaustųsi saugūs ir laimingi, todėl sukūrėme tikrai jaukią ir šiltą, namus primenančią aplinką. Mūsų lopšelis darželis turi erdvias patalpas, vienai erdvei tenka apie 90 kvadratinių metrų, pritaikytas vaikų ugdymui bei priežiūrai. Spalvingi žaislai ir žaidimo zonos skatina vaikų pažintinius, meninius gebėjimus, teigiamas emocijas bei bendravimą.

Mityba: Darželis itin didelę reikšmę skiria sveikai ir subalansuotai mitybai. Jei reikalingas individualus valgiaraštis ir jūsų vaikas turi specialių mitybos poreikių, mielai juos patenkinsime.

Auklėtojos: Pas mus dirba kvalifikuoti pedagogai, gebantys įvertinti kiekvieno vaiko poreikius ir juos patenkinti, padeda augti ir vystytis.

Ugdymo programa

Vaikų ugdymas yra pritaikytas pagal individualius vaikų poreikius bei gebėjimus. Mūsų lopšelis darželis yra puiki vieta, kurioje vaikai mokosi, tyrinėja, bendrauja, žaidžia ir jaučiasi laimingi, o mes turime unikalią ir išskirtinę galimybę padėti mažiesiems formuoti tvirtus pamatus ateičiai.

Kiekvienos dienos besikartojanti dienotvarkė, leidžia vaikams jaustis saugiai. Visos kūrybinės veiklos orientuotos į vaiko pasaulį ir savęs pažinimą per patirtį, pojūčius ir žaidimus.

Tyrinėdami ir eksperimentuodami vaikai patiria savo pasiektų rezultatų džiaugsmą. Lavinamas vaiko mąstymas, vaizduotė kalba, smulkioji motorika. Muzikinis ugdymas išlaisvina kūrybiškumą, o šokdami mažieji lavina koordinaciją. Sporto veiklos metu mažieji ugdo savo ištvermę, mokosi disciplinos bei kuria gerą nuotaiką. 

Žaisdami vaikai išreiškia savo jausmus, lavina vaizduotę, bei pasaulio suvokimą. Tai puiki galimybė kurti svajones.

Drąsiai žengiam mažomis pėdutėmis link gražių svajonių!

VŠĮ „Pėdutės“ lopšelis - darželis

Ugdome vaikus kontekstinio ugdymo principu per asmeninę patirtį, laisvai, kūrybiškai, žaismingai ir prasmingai atsižvelgiant į aplinką. Atkreipiam dėmesį į individualius vaiko poreikius. Svarbu, kad vaikas tobulėtų kiekvieną dieną. Vaikams būtina ne tik aiški struktūra, bet ir kūrybinė laisvė, tam reikalinga saugi aplinka. Kontekstinio ugdymo vertybės yra dėkingumas, pasitikėjimas, atkaklumas, bendradarbiavimas, smalsumas, kūrybiškumas, empatija, savarankiškumas, nuoširdumas, pagarba ir tolerancija. Skatinamas vaiko smalsumas, čia mokoma vaikus klausti.

Vaikų poreikiai

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir individualiai reaguoja į jį supantį pasaulį. Turi savo poreikius, gabumus, gebėjimu ir pomėgiai:

Poreikiai

Poreikiai apima saugumą, maitinimą, pasitikėjimo santykius, pagyrimą ir padrąsinimą, pagarbą ir smalsumo skatinimą.

Gabumai

Gabumai yra įgimti įgūdžiai, su kuriais gimsta vaikas.

Gebėjimai

Gebėjimai yra įgūdžiai, kuriuos vaikas įgyja pats tyrinėdamas savo aplinką, spręsdamas problemas, mokydamasis suaugusiųjų ar kitų vaikų pamokymų.

Pomėgiai

Pomėgiai yra sritys, kuriose vaikas ilgą laiką demonstruoja susikaupimą pasirinkdamas.

Mišri grupė

Mišrios grupės labai primena šeimą, kurioje yra daug vaikų. Ten būna vyresnių ir jaunesnių vaikų kur reikia mokytis visiems bendrauti ir gerai sutarti.

Mišrias grupes lankantieji vaikai būna daug savarankiškesni, nes yra puikios sąlygos ugdytis bendravimo, sutarti su kitokio amžiaus vaikais, jiems padėti ir suprati.

Didesnieji padeda mažiesiems, išmoksta palaukti, taip ugdomi socialiniai gebėjimai. Mažųjų tempas lėtesnis ir geba šiek tiek mažiau už save nei jų vyresnieji draugai. Net ir žinias vyresnieji būdami kartu su mažaisiais, įsisavina geriau ir giliau. Juk norėdamas kitam paaiškinti pirmiausia tai turi labai gerai suprasti pats.

Mums labai svarbu, kad vaikai gautų skatinantį įvertinimą ir pakankamai dėmesio. Mišriose grupėse vaikų ugdymas yra pritaikytas pagal individualius vaikų poreikius bei gebėjimus nes individualizuotas ugdymas skatina stiprią motyvaciją ir pasitikėjimą.

Aplinka

Mūsų tikslas – sukurti saugią ir rūpestingą namus primenančią aplinką, kurioje vaikai galėtų jaustis saugiai ir ramiai.  Lopšelis – darželis kuriame yra mišri grupė “Žiedelis” įsikūręs Vilniaus šiaurinėje pusėje netoli gražaus parko  nuostabioje aplinkoje.

Čia galima ištisus metus stebėti, tyrinėti ir pažinti gamtą. Vieta suteikia puikias sąlygas aktyvioms edukacinėms veikloms. Dirbame visus metus ir visą vasarą. Mes turime savo terasą ir didelį  daugiau nei 200 kvadratinių metrų, uždarą kiemą, kur jame galima saugiai, bet kokiu oru, žaisti ir užsiimti kūrybine veikla.

Erdvios ir šviesios patalpos atskleidžia mūsų darželio jaukumą. Mišri grupė “Žiedelis” pritaikyta vaikų individualiam ugdymui bei priežiūrai. Spalvingi žaislai ir žaidimo zonos skatina vaikų pažintinius, meninius gebėjimus, teigiamas emocijas  bei bendravimą.

Darbuotojai

Darželyje dirba patyrę ir atsidavę darbuotojai kurie myli vaikus, gerbia ir girdi tėvus. 

Mūsų komanda dirba kartu, puoselėja ir kuria saugią aplinką, kurioje visi vaikai gali kiekvieną dieną tobulėti ir siekti gerų ugdymosi rezultatų. Reikia pripažinti, kad dirbti mišrioje grupėje tikras iššūkis, todėl darželyje dirba kompetentingi ir atsidavę darbuotojai. Labai svarbu kiekvienam vaikui surasti  jam tinkamos veiklos, diferencijuoti užduotis, skatinti tinkamai bendrauti. Parengtos pedagogų edukacinės programos yra  įdomios ir kruopščiai paruoštos. 

Kiekvieno vaiko ugdymosi pažanga yra atidžiai stebima, darbuotojai reguliariai bendrauja su tėvais, kad jie būtų visapusiškai informuoti apie vaiko raidą. Būdami savo srities specialistai jie džiaugiasi kaip mažieji auga ir tobulėja.

Mes pasirūpiname savo darbuotojais

“Pėdutės” darželis-lopšelis nuolatos svarsto būdus, kaip pagerinti ir  papildyti savo ugdymo kokybę.

 • Vertiname ir gerbiame savo komanda
 • Siūlome konkurencingą atlyginimą
 • Užtikriname karjeros progresą

Samdome kvalifikuotus pedagogus

Bendradarbiaujame su “Gyvi teatre” (https://gyviteatre.lt/) muzikiniu teatru.  Siūlome išskirtinius sukurtus miuziklus, spektaklius ir šventinius pasirodymus. Sujungus teatrą. muziką, šokį, edukaciją ir improvizaciją sukurti nepamirštamas akimirkas.

Registracija į darželį internetu

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Pėdutės“ (Antakalnis), susitarti dėl apsilankymo darželyje ar rezervuoti vietą, skambinkite arba atsiųskite el. laišką „Pėdutės“ komandai:

  *Pedutes.lt Privatumo politika rasite čia

  KUR MES ESAME?

  Vaikų lopšelis darželis“ Pėdutės“ – Nemenčinės pl. 12A, Vilnius, LT-10102, Vilniaus m. sav.

  „Pėdutės“ (Antakalnis) yra netoli Vilniaus centro. Čia netoliese yra Antakalnio suoliukų parkas bei Fizinių ir technologijos mokslų centras. Greta yra Vilniaus miesto klinikinės ligoninės.

  Kordinatės kaip atvykti