Apie mus

Ikimokyklinio ugdymo įstaiga vilniaus mieste

Mes žengiam drąsiai, mažomis pėdutėmis...

“PĖDUTĖS”  privatus vaikų lopšelis – darželis Vilniuje. Čia kiekvienas vaikas gali jaustis laimingas ir saugus. Mums labai svarbi puiki vaiko emocinė ir psichologinė savijauta todėl visos veiklos orientuotos į vaiko pasaulį ir savęs pažinimą per patirtį, pojūčius ir žaidimus. 

...link gražių svajonių.

Tyrinėdami ir eksperimentuodami vaikai patiria savo pasiektų rezultatų džiaugsmą. Jie patys ieško, pristato idėjas, drąsiai bando įveikti kliūtis ir sunkumus. Lavinamas vaiko mąstymas, vaizduotė kalba, smulkioji motorika. Muzikinio ugdymo metu vaikai lavina klausą, kuria savo melodijas, dainuoja, o šokdami mažieji lavina koordinaciją. Sporto veiklos metu mažieji ugdo savo ištvermę, mokosi disciplinos ir kuria gerą nuotaiką. Meninėje veikloje mažieji išskleidžia savo kūrybines galias. Žaisdami vaikai išreiškia savo jausmus, lavina vaizduotę, bei pasaulio suvokimą. Tai puiki galimybė kurti svajones.

Mūsų istorija

“Pėdutės” – gimė vienos mergaitės svajonėse. Svajonei reikėjo užaugti, subręsti ir 2014 metų vasario 1 dieną svajonė virto realybe. “Pėdutės” ikimokyklinio ugdymo įstaiga Vilniuje atvėrė savo duris vaikų pažinimui. Sukurta jauki, namus primenanti aplinka, vaiko ir šeimos gerovė buvo ir yra pamatinis veiklos principas. Mes džiaugiamės turėdami galimybę padėti tėvams auginti laisvą, smalsią, savarankišką ir savimi pasitikinčią asmenybę. Pradėję nuo vienos grupės Antakalnyje dabar plečiam savo veiklą ir jau nuo 2022 metų rugsėjo mėnesio priimame vaikučius Dvarčionyse.

Ugdymas

Ugdymo programa vaikams iki 5m

Ugdymo programa

Dienotvarkė

Papildoma veikla

Komanda

Dirbame darnioje komandoje, kuriame tikslus bei siekius. Norime, kad darželis taptų tarsi antrais namais vaikui, o auklėtojos rankos, nors trumpam, atstotų mamos rankas.

Kai vaikas jaučiasi saugus ir ramus, jam lengviau pažinti jį supančią pasaulį, tada geriau sekasi mokytis ir tobulėti. Ramioje ir jaukioje aplinkoje, klojame stiprius pamatus visai tolesnei vaiko ateičiai.

Taip pat suprantame, kad vaiką ugdo visos aplinkos, kurioje vaikas auga, ir čia neįkainojama tampa tėvų patirtis. Buriamės į komandą vaiko, tėvų ir pedagogų, kai vaikas svarbiausias komandos narys. O mūsų tikslas įgyvendinti vaiko ir tėvų lūkesčius.

Mityba

Valgiaraštis sudaromas taip, kad per pusryčius ir pietus gaunama daugiau nei du trečdaliai paros raciono kalorijų, o vakarienei mažiau nei trečdalis. Taip stengiamasi, kad per vieną maitinimą nebūtų duodami labai panašūs patiekalai. Valgyti duodama reguliariai – kasdien tuo pačiu metu, nes organizmas jau iš anksto pasirengia įsisavinti maistą.

Labai didelę reikšmę teisingai mitybai turi šeimos tradicijos, kaip ir kokie vaiko mitybos įgūdžiai buvo ugdomi šeimoje nuo gimimo ir vėliau, lankant ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Kartu su šeima ir vaikų priežiūros specialistais suformuoti geros mitybos įpročiai užtikrins tinkamą mitybą visą gyvenimą.

Aplinka

Lopšelio-darželio vidinė ir išorinė aplinka yra moderni, jauki, saugi.

Grupių erdvės, baldai, daiktai išdėstyti taip, kad vaikas galėtų laisvai, kūrybiškai veikti, pedagogas galėtų matyti ir girdėti kiekvieną vaiką.

0%
Modernumas
0%
Saugumas
0%
Jaukumas

Registracija į darželį

    *Pedutes.lt Privatumo politika rasite čia