Vaikų lopšelis - Darželis Dvarčionyse

Privatus lopšelis turintis mažas grupes

Adresas: „Pėdutės“ (Dvarčionys) Koklių 2. Vilnius 

Darbo valandos: I – V 07:10 – 18:00

Grupės:

  • „Ropliukai“ nuo 8 mėn. iki  1,5m. 
  • „Smalsuoliai“ nuo 1,5m. iki 3m. 
  • „Vikruoliai“ nuo 3m. iki 5m.

Privatus lopšelis - darželis Vilnius

„Pėdutės“ darželis-lopšelis Dvarčionyse įsikūręs dar neseniai, siūlantis vaikų priežiūros paslaugas vaikams nuo 8 mėnesių iki 5 metų. Mūsų darželį lanko vaikai iš Dvarčionių, Rasos, Naujosios Vilnios ir kitų Vilniaus miesto seniūnijų. Čia netoliese yra Dvarčionių ežeras, karjeras ir botanikos sodas. Ugdome vaikus mažose grupėse suskirstytose pagal amžių.

Mes įsikūrėme labai ramioje vietoje, jaukiame name ir labai norėjome, kad vaikams aplinka primintų jų namų jaukumą ir šilumą. Namo viduje šviesios ir erdvios patalpos tikrai patrauklios ir pritaikytos vaikų ugdymui bei priežiūrai. Čia mažieji gali tyrinėti, žaisti, atrasti ir mokytis, kartu ugdyti pasitikėjimą ir drąsiai svajoti. Kiekvienos erdvės kruopščiai ir saugiai  pritaikytos pagal amžių suskirstytoms grupėms. Yra miegamieji, valgymo zona, žaidimų salė ir jaukūs svajonių kampeliai.

Apie darželį

Aplinka: Sudarytos visos sąlygos vaikų fiziniam aktyvumui. Yra saugus ir uždaras kiemas, o netoliese  parkas kuriame vaikai gali pasivaikščioti ir užsiimti kūrybine veikla. Be to mažieji gali nuolat tyrinėti besikeičiančią gamtą.

 

Mityba: Vaikų suformuoti mitybos įpročiai išlieka su jais metų metus, todėl labai svarbu nuo pat pradžių įvesti sveiką rutiną. Todėl mes kiekvieną patiekalą kruopščiai suplanuojame, naudojant tik geriausius produktus, kad būtų užtikrinta subalansuota ir maistinga mityba.

Jei reikalingas individualus valgiaraštis ir  jūsų vaikas turi specialių mitybos poreikių, mielai juos patenkinsime. 

 

Auklėtojos: Mūsų komanda dirba kartu, puoselėja ir kuria saugią aplinką, kurioje visi vaikai gali kiekvieną dieną siekia gerų ugdymosi rezultatų.

Darželyje dirba patyrę ir atsidavę darbuotojai kurie myli vaikus, gerbia tėvus, o būdami savo srities specialistai džiaugiasi kaip vaikai auga, mokosi ir tobulėja.

Ugdymo programa

“Pėdutės” privačiame lopšelyje darželyje siekiame ugdyti kiekvieną mūsų globojamą vaiką, suteikdami  nuoseklumo, naujovių ir meistriškumo, žadindami smalsumą ir meilę. Gerbiame vaiko individualumą, todėl neverčiame jo daryti kas jam neįdomu.

Kiekvienos dienos besikartojanti dienotvarkė, leidžia vaikams jaustis saugiai ir savarankiškai.  Mums labai svarbi puiki vaiko emocinė ir psichologinė savijauta todėl visos veiklos orientuotos į vaiko pasaulį ir savęs pažinimą per patirtį, pojūčius ir žaidimus.

Tyrinėdami ir eksperimentuodami vaikai patiria savo pasiektų rezultatų džiaugsmą. Jie patys ieško, pristato idėjas, drąsiai bando įveikti kliūtis ir sunkumus. Lavinamas vaiko mąstymas, vaizduotė kalba, smulkioji motorika.

Muzikinio ugdymo metu vaikai lavina klausą, kuria savo melodijas, dainuoja, o šokdami mažieji lavina koordinaciją. Sporto veiklos metu mažieji ugdo savo ištvermę, mokosi disciplinos ir kuria gerą nuotaiką. Meninėje veikloje mažieji išskleidžia savo kūrybines galias.

Žaisdami vaikai išreiškia savo jausmus, lavina vaizduotę, bei pasaulio suvokimą. Tai puiki galimybė kurti svajones.

Drąsiai žengiam mažomis pėdutėmis link gražių svajonių!

Ugdome vaikus kontekstinio ugdymo principu per asmeninę patirtį, laisvai, kūrybiškai, žaismingai ir prasmingai atsižvelgiant į aplinką. Atkreipiam dėmesį į individualius vaiko poreikius. Svarbu, kad vaikas tobulėtų kiekvieną dieną. Vaikams būtina ne tik aiški struktūra, bet ir kūrybinė laisvė, tam reikalinga saugi aplinka. Kontekstinio ugdymo vertybės yra dėkingumas, pasitikėjimas, atkaklumas, bendradarbiavimas, smalsumas, kūrybiškumas, empatija, savarankiškumas, nuoširdumas, pagarba ir tolerancija. Skatinamas vaiko smalsumas, čia mokoma vaikus klausti.

Vaikų poreikiai

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir individualiai reaguoja į jį supantį pasaulį. Turi savo poreikius, gabumus, gebėjimu ir interesus:

Aplinka

Lopšelis geroje Vilniaus vietoje

Mūsų darželis Dvarčionyse suteikia alternatyvią aplinką vaiko namų aplinkai. Jūsų vaikas ir jūs visada turite žinoti, kad jie yra rūpestingoje, mylinčioje aplinkoje, apsupti dėmesingų darbuotojų, įsipareigojusių teikti geriausią priežiūrą.

Galutinis išbandymas yra tai, kaip patogiai jaučiatės apsilankę darželyje. Ten vaikai praleidžia didžiąją dienos dalį, todėl siekiame sukurti šiltą, jaukią aplinką kurioje vaikai jaustųsi drąsesni, sveikesni ir laimingi. O kiekvieno vaiko svajonės žadintų norą skleistis kūrybiniam mąstymui.

Aplinka pritaikyta pagal vaikų amžių, poreikius bei gebėjimus. Įkurtos judrios zonos kur vaikai gali laisvai judėdami lavinti kūno raumenis.

Taip pat įkurta ramioji zona, kur vaikai naudojasi įvairiomis priemonėmis gali lavinti tiek smulkiąją motoriką, tiek mąstymą. Žaidimo zonos ir spalvingi žaislai kuria teigiamą nuotaiką lavina vaizduotę. Vilniaus miesto „Pėdutės“ lopšelyje-darželyje „Ropliukų“, „Smalsuolių“ ir „Vikruolių“ grupių aplinka pritaikyta įvairių kompetencijų plėtojimui, o pedagogų darbas skatina vaikų visapusišką ugdymą.

Mityba

Sparčiai augančiam vaikui reikia daug energijos ir ląstelių atsinaujinimui organizmas suvartoja daug maisto atsargų. Kadangi vaikai labai judrus, papildomos energijos reikia dar daigiau.

Labai svarbų, kad vaiko mityba būtų subalansuota, mitybos racionas įvairus, o režimas nuoseklus. Tai yra būtina, kad nesutriktų vaiko vystymasis, augimas. Vaiko žarnynas yra labai jautrus ir  nesilaikant tinkamos mitybos principų, labai gretai pastebėsime simptomus. Dažniausiai pasitaikantis yra vidurių užkietėjimas. 

Geriausia vaiko mitybos vieta yra darželis. Kiekvieną dieną  vaikai gauna skirtingą maistą, kuri sudaro dietologas. Pėdučių vaikų mityba rūpinasi Vilniaus bendrovė „Voverės“, naujas valgiaraštis kas 3mėn. patvirtinamas visuomeniniame sveikatos centre. 

Maistas vežamas trys kartus per dieną, likus pusei valandos iki maitinimo. Yra galimybė ir alergiškiems vaikučiams gauti maistuką sudaryta dietologo. „Voverės“ užtikrina, kad maisto energetinė vertė yra ideali. Subalansuoja skanų ir sveiką maistą, kruopščiai atrenka ir pasirenka produktus. Maistą visada ruošia garuose, kad išsaugoti natūralų skonį ir naudingas medžiagas.

Darbuotojai

Darželyje dirba patyrę ir atsidavę darbuotojai kurie myli vaikus, gerbia ir girdi tėvus, būdami savo srities specialistai jie džiaugiasi kaip mažieji auga ir tobulėja. Sistemingai vertina vaikų  daromą pažangą.

Mūsų darbuotojų komanda žino esminius vaiko poreikius, išmano pedagoginės sąveikos formas bei užtikrina kokybišką ugdymą. Išsikelia realius tikslus ir veda mažuosius link jų.  Apie vaikų pasiekimus informuoja tėvus.

Mes samdome aukščiausios kvalifikacijos pedagogus, kurie turi tinkamą mąstymą ir nuolat tobulina savo kompetencijas yra nešališki ir teisingi.  Labai daug dėmesio skiriame santykiams tarp mūsų darbuotojų ir vaikų. Skatiname savo komandą užmegzti draugiškus ir tvirtus ryšius su šeimomis.

Mes pasirūpiname savo darbuotojais

Vaikai užmezga svarbius santykius su mūsų darbuotojais, kaip ir tėvai, todėl mes pasirūpiname, kad darbuotojai neišeitu iš darbo, nes tai gali kelti nerimą vaikams.

  • Vertiname ir gerbiame savo komanda
  • Siūlome konkurencingą atlyginimą
  • Užtikriname karjeros progresą

KUR MES ESAME?

Vaikų lopšelis darželis“ Pėdutės“ – Koklių g. 2, Vilnius, LT-10231, Vilniaus m. sav.

„Pėdutės“ (Dvarčionys) yra šalia prie Dvarčionių ežero.

Kordinatės kaip atvykti